Nozare.lv – pamats labiem lēmumiem!

Nacionālās informācijas aģentūras LETA veidotais biznesa portāls Nozare.lv ir izsmeļošākais uzticamas un kvalitatīvas informācijas avots ikvienam uzņēmējam par aktuālāko un svarīgāko biznesā.

Nozare.lv katru dienu lasāmas ziņas, intervijas ar organizāciju vadītājiem, kā arī ekspertu komentāri, uzņēmumu preses relīzes, analītiski apskati, publikācijas un likumdošanas jaunumi. Te vienkopus apkopota statistika, notikumu kalendārs, publiskie iepirkumi, uzņēmumu datubāzes un cita noderīga informācija, kas sadalīta 20 uzņēmējdarbības nozarēs.

Ik dienu tie ir vairāk nekā 500 jaunumu no rūpīgi pārbaudītiem un ietekmīgiem avotiem. Informāciju apkopo un sagatavo Nozare.lv redakcija, kurā strādā vieni no Latvijas pieredzes bagātākajiem un spēcīgākajiem biznesa žurnālistiem.

Nozare.lv arhīvā uzkrātais bagātīgais unikālu datu apjoms, sākot no portāla darbības sākuma - 2001. gada janvāra, palīdzēs ātri un ērti atlasīt nepieciešamo informāciju, lai analizētu tirgus tendences, plānotu nākotnes prognozes, kā arī pieņemtu labākos lēmumus biznesa veiksmīgai attīstībai.